Skip to content

O nas

Brand to Brand pomaga w zdobyciu licencji polskich i międzynarodowych marek.

logo_btb_kolor_slogan_pl
Wspieramy Klientów na każdym etapie pozyskania licencji do wykorzystania komercyjnego.
Zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów dla naszych Klientów. 
Nasz zespół składa się z ekspertów, dla których świat licencji nie jest obcy. Ten rynek znamy od podszewki, wiemy na jakie niuanse i kruczki zwrócić uwagę.
Dajemy pełne wsparcie, żeby Twój produkt dotarł do jak najszerszego grona odbiorców i wywołał pozytywne emocje. Wspieramy biznes od strony licencyjnej, dzięki temu Ty możesz zająć się produkcją i logistyką.
Mamy ma wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i międzynarodowym.
Misja

Korzystając z licencji na światowe marki wzmacniamy pozycję naszych Klientów na rynku. Prowadzimy marki przez cały proces korzystania z licencji i jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie cyklu.

Wizja

Jako jedyni w Polsce łączymy potrzeby licencjodawcy i licencjobiorcy: zadbamy o Twoją markę i zapewnimy profesjonalne wsparcie.

Zespół Brand To Brand to grupa osób z pasją i zaangażowaniem.

Poznaj naszych ekspertów.

Magdalena Gorzkowska

MAGDALENA GORZKOWSKA

Licensing Expert, Chief Licensing Officer

Jest współwłaścicielem Firmy oraz pomysłodawcą i twórcą marki Brand to Brand.

Od blisko 20 lat działa na rynku licencyjnym, wdrażała projekty dla przedsiębiorstw z wielu branż. Jej pasją jest rynek licencyjny, który zna od początków jego rozwoju w Polsce.

Swoje doświadczenie budowała, współpracując z różnymi licencjodawcami, w tym z globalnymi markami, jak: Disney, Mattel, Lego, National Geographic czy FC Barcelona. W swoim dorobku zawodowym może pochwalić się współpracą z kilkudziesięcioma licencjodawcami, dla których wprowadziła na rynek ponad 1000 produktów.

Gruntowną wiedzę, jaką zebrała podczas lat pracy w branży wykorzystuje, pomagając licencjobiorcom przejść przez cały proces wprowadzenia produktów.

Nadzoruje również procesy produkcyjne w Chinach.

Magdalena jest absolwentką wydziału marketingu warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej i szczęśliwą mamą Antosia.

 

O nas

TOMASZ GORZKOWSKI

Prezes Zarządu, współwłaściciel Firmy

Na jego barkach spoczywa cały pion finansowy, prawny i IT. Nadzoruje także rozwój wszystkich marek, należących do Spółki.

Doświadczony strateg, analityk i niestrudzony obserwator. Prowadził niejeden projekt menadżerski dla globalnych korporacji. Nieustannie głodny wiedzy, nie spoczywa na laurach – zdobył niezbędne kwalifikacje na studiach podyplomowych, Executive MBA oraz otrzymał oficjalny certyfikat Interim Managera – jako 27. w Polsce.

Prywatnie – mąż Magdy, tata Antosia i Franka, wielbiciel wypraw ekstremalnych.

 

O nas

MARIUSZ KOWALSKI

Licensing Manager

Ekspert  w dziedzinie projektów licencyjnych. Realizuje wszelkie niestandardowe zadania i wyzwania. Jego przygoda z licencjami rozpoczęła się ponad 15 lat temu.  Opracował i wprowadził na rynek setki znanych i lubianych produktów licencyjnych. Branża dziecięca nie ma dla niego tajemnic.

Pasjonuje go śledzenie aktualnych trendów rynkowych, dzięki czemu bardzo dobrze orientuje się w bieżących potrzebach rynku.

Prywatnie – koneser życia rodzinnego.

 

O nas

EWELINA KULIGOWSKA

Licensing Data Analyst

Pasjonatka zdobywania wszelkich danych, tworzenia z nich zestawień i prezentowania ich w sposób czytelny i estetyczny. Z łatwością porusza się po zawiłych systemach akceptacyjnych dla produktów u różnych licencjodawców (np. Disney, Lego, National Geographic, FC Barcelona). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w procesie wdrażania produktów licencyjnych rozwiąże niejeden problem i podpowie niejedno rozwiązanie.

Prywatnie – estetka, fanka gotowania i szycia, a na co dzień wielozadaniowa mama i żona.

 

O nas

JULIA WŁODARCZYK

Jr Market Data Analyst

Obdarzona zmysłem detektywa, śledzi aktualne trendy rynkowe, namierza cenne newsy i nadaje im bieg w Firmie. Dzięki wnikliwemu monitorowaniu rynku zbiera znaczące dane, na podstawie których powstają najróżniejsze decyzje strategiczne. Tak powstała baza umożliwia porównanie ofert konkurencji oraz zoptymalizowanie naszych rozwiązań tak, by generowały jak najwyższy zysk.

Prywatnie – jej pasją od najmłodszych lat jest taniec.

 

Maja_Rusek

MAJA RUSEK

Specjalistka ds. analiz rynku

Wnikliwa analityczka, zbierająca i porównująca dane z rynku licencyjnego. Bacznie obserwuje i weryfikuje informacje branżowe. Dzięki tworzonym zestawieniom uaktualnia naszą wewnętrzną bazę wiedzy, dotyczącą sektora licencji oraz wychwytuje najważniejsze w nim ruchy. Czuwa także nad fakturami i bieżącą sprzedażą.

Prywatnie – miłośniczka kickboxingu, nart, siłowni oraz wciągających kryminałów

 

 

Poznajmy się!
Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertami Brand to Brand.

© Brand to Brand 2023
We are using: FreepikPixabayUnsplash. Icons made by Freepik from www.flaticon.com.